Služby


Konzultácie a technické poradenstvo

Konzultácie a technické poradenstvo

Ponúkame konzultácie a poradenstvo v oblasti aplikácií a vhodnosti použitia našich výrobkov. Naši odborníci Vám na požiadanie poskytnú technické podklady a informácie k našim výrobkom, ako aj potrebné rady pre ich správne využitie, technické doporučenia a riešenia.

Zasielanie odborných materiálov a vzoriek

Konzultácie a technické poradenstvo

V prípade vašej požiadavky vám môžeme zaslať potrebné technické podklady (katalógy), ako aj dostupné vzorky. Pre zaslanie technických podkladov k našim produktom nás kontaktujte prostredníctvom emailu: vomet@vomet.sk, alebo na tel. č. 00421 33 5903725

Montáž

Konzultácie a technické poradenstvo

V rámci sortimentu oplotenia ponúkame montáž celej produktovej rady. Taktiež aj pri aplikácii iných druhov výrobkov ponúkame potrebnú súčinnosť.

Rozvoz tovaru

Konzultácie a technické poradenstvo

Dodanie výrobkov až k vám zabezpečujeme prostredníctvom expresnej prepravy kusových zásielok. Ťažšie zásielky je možné dopraviť aj našou vlastnou dopravou.

Potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám, radi vám pomôžeme.

Kontaktujte nás

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.